Generální partner:
 
ZPĚT
 
MEZINÁRODNÍ ŠAMPIONÁT VE SPORTOVNÍ KYNOLOGII 
CACIT Lety
4.-6.srpna 2006

Gratulujeme vítězům a všem děkujeme za účast a sportovní chování.

  VÝSLEDKOVÁ LISTINA
 

Poř.

Kat.č.

Psovod

Pes

A

B

C

Cel.

Zn.

1

15

Adolf H E R O Š
ZKO Varnsdorf, ČR
Ero z Třešňáku
NO, pes, nar.: 22.7.1998

98

89

90

277

VD

2

25

Karel M O Š N I Č K A
ZKO Říčany, ČR
Axa z Norpeku
NO, fena

94

83

96

273

VD

3

20

Jaroslav K U C H A Ř
ZKO Říčany, ČR
Brutus Drapa
NO, pes, nar.: 13.2.2002

85

86

95

266

D

4

14

Dušan P O S P Í C H A L
ZKO Sezemice, ČR
Falcon de Alphaville Bohemia
BOM, pes, nar.: 19.5.2000

83

85

94

262

D

5

6

Jan F Í N A
ZKO Meziboří, ČR
Qwino Chmelový kvítek
NO, pes, nar.: 20.6.2001

89

83

86

258

D

6

7

Ing. Jiří N O V O T N Ý
ZKO Mělník, ČR
Xant z Jirkova dvora
NO, pes, nar.: 17.4.2002

78

89

87

254

D

7

29

Jaroslava K A L O U S O V Á
ZKO Žatec - Ryzákov, ČR
Bondy Tufra
BOM, pes, nar.: 27.5.2003

81

88

84

253

D

8

9

Jana Z Á H O R K O V Á
ZKO Ševětín, ČR
Cedy z Pertštátského mlýna
NO, pes, nar.: 14.7.2002

87

78

86

251

D

9

22

Milan B R U N O V S K Ý
ZKO Tlučná, ČR
Brit z Milabru
NO, pes, nar.: 15.6.2003

91

73

86

250

D

10

19

Michal R Y Š A V Ý
ZKO Jičín, ČR
Hobby Niox
NO, pes, nar.: 4.7.2002

90

73

87

250

D

11

23

Pavla K O D R L O V Á
ZKO Praha 10 - Uhřiněves, ČR
Darka od Vlašimské brány
NO, fena, nar.: 30.1.1998

79

81

88

248

D

12

42

Renata M A C H O V Á
ZKO Zruč - Senec, ČR
Frankie Anrebri
NO, pes, nar.: 18.3.1998

71

77

94

242

D

13

18

Stanislava P Ř I B Y L O V Á
ZKO Komárov, ČR
Cit Rivie
NO, pes, nar.: 28.9.2000

71

82

87

240

D

14

5

Karel H Á J E K
ZKO Komárov, ČR
Zambo Anrebri
NO, pes, nar.: 9.2.2001

81

74

84

239

U

15

26

Břetislav Ť U J Í K
ZKO Praha 10 - Jižní město, ČR
Pheobe JIT-MIR
NO, fena, nar.: 23.7.2003

77

80

80

237

U

16

8

Ing. Karel Černoch
ZKO Suchdol nad Odrou, ČR
Dove Gymov
NO, pes, nar.: 2.7.2001

84

79

73

236

U

17

3

Eva B E N E Š O V Á
ZKO Poděbrady, ČR
Cair z Polabí Boner CS
VK, pes, nar.: 26.1.2003

77

71

88

236

U

18

21

Petra K A L O U S K O V Á
ZKO Klimkovice, ČR
Adria Slovan
NO, fena, nar.:25.10.1999

65

86

83

234

N

19

27

Dagmar C A I S O V Á
ZKO Raspenava, ČR
Ora Siac
NO, fena, nar.: 11.2.2001

83

84

67

234

N

20

16

Josef C E J P A
ZKO Liberec - Pavlovice, ČR
Fari Bohemia Ma-Bor
NO, fena, nar.: 16.2.2003

76

84

70

230

U

21

35

Alena Ř E Z Á Č O V Á
ZKO Praha 6 - Suchdol, ČR
Uriah Milvel
NO, fena, nar.: 12.9.2002

63

76

80

219

N

22

28

Bohumíra K R O N O S O V Á
ZKO Praha 5 - Zbraslav, ČR
Baron Rauneko
NO, pes, nar.: 23.11.2002

77

75

65

217

N

23

4

Daniel S U C H O P Á R
ZKO Vlašim, ČR
Coura Starý skaut
NO, fena, nar.: 14.3.2003

55

72

80

207

N

24

30

Ing. Jiří Š M Í D
ZKO Beroun, ČR
Kord de Alphaville Bohemia
BOM, pes, nar.: 13.1.2004

63

71

67

201

N

25

1

Dana  B Í L Á
ZKO Zlonice, ČR
Dar z Petřiny zahrady
NO, pes, nar.: 6.1.2000

23

80

90

193

N

26

11

Jarmila M. P A L L O T
ZKO Zbraslav, Jersey
Art Czechmate
NO, pes, nar.: 1.1.2003

10

87

92

189

N

27

38

Sigmund G I L L C H
Waidhaus, GER
Varon z Daskonu
NO, pes, nar.: 14.10.2001

0

93

85

178

N

28

17

David R O H L E N A
ZKO Tuchoraz, ČR
Eddie ze Slamáku
NO, pes, nar.: 13.1.2001

23

80

70

173

N

29

33

Irena M O Š N I Č K O V Á
ZKO Bakov nad Jizerou, ČR
Cornel ze Stránčických svahů
RTW, pes, nar.: 18.5.2001

43

69

0

112

N

30

40

Milena B R Á Z D I L O V Á
ZKO Přerov, ČR
Lotka Anrebri
NO, fena, nar.: 22.9.2002

0

76

0

76

N

31

39

Josef B R Á Z D I L
ZKO Přerov, ČR
Bais Warpeco
NO, pes, nar.: 26.4.2003

0

68

0

68

N

32

34

Josef M E L E K
ZKO Praha 3 - Balkán, ČR
Urbi Milvel
NO, pes, nar.: 12.9.2002

40

70

0

130

odst.

33

31

Antonín V A V Ř Í N
ZKO Rožnov, ČR
Jenifer Sunami
BOM, fena, nar.: 10.11.2001

0

0

0

0

disk.

34

13

Helena S I M A N D L O V Á
ZKO Praha 4 - Jižní město, ČR
Iris z Dybohůrky
BOX, fena, nar.: 19.11.1999

-

-

-

-

nen.

 
Další udělená ocenění:
 

Ocenění

Psovod/pes

CACIT

Adolf Heroš/ Ero z Třešňáku

RES. CACIT

Karel Mošnička / Axa z Norpeku

CACT

Adolf Heroš/ Ero z Třešňáku

RES. CACT

Karel Mošnička / Axa z Norpeku

Nejlepší stopa

Adolf Heroš/ Ero z Třešňáku

Nejlepší poslušnost

Sigmund Gillch / Varon z Daskonu

Nejlepší obrana

Karel Mošnička / Axa z Norpeku

Nejlepší žena

Jaroslava Kalousová / Bondy Tufra

Nejmladší účastník

Milan Brunovský / Brit z Milabru

 
 

Partneři závodu:

Copyright © Simona Kratochvílová (simona.krat@seznam.cz)