Ke stažení:

Mezinárodní kynologický festival Dobříš 2019:

Předchozí ročníky:

z let minulých

2019

Martin SLOVÁK

Cane Codi-Fin (BOM)

2019

Tomáš LOUDA

Bouí z Údolí Jizery (BOM)

2017

Pavel HROBAŘ

Al Campo Graf Czech (BOM)

2016

Šárko BENDOVÁ

Casie Meggan Bohemia (BOM)

2015

Ing. Tomáš TAUBNER

D'Artagnan Lebensborn (BOM)

2014

Tomáš LOUDA

Agbar Meggan Bohemia (BOM)

2013

Martin PLECHÁČEK

Antrax Ostraryka (BOM)

2012

Radim PROKŠAN

Arris Meggan Bohemia (BOM)

2011

Jaromír VÁCHA

Arrow Red Vixen (BOM)

2010

Pavel BOČAN

Hill z Holýkova (NO)

2009

Jaroslav VIDRNA

Challenger Pip Strážce klidu (VK)

2008

Miroslav LEBRUŠKA

Brit Vědusk (BOM)

2007

Jarmila M. PALLOT

Atrei D'Amour Bedea (BOM)

2006

Adolf HEROŠ

Ero z Třešňáku (NO)

 
SEZNAM ZÁVODNÍKŮ

Poř.č.

Jméno Pes (Pohlaví) Plemeno ZKO/Země

1.

Jiří ČEJKA ml. Dornan la Mistero de Montani (P)

BOM

ČR / Svatoslav

2.

Vladimíra CIHELKOVÁ Ester vom Esadera (F)

BOM

ČR / Český Brod

3.

Pavel KORDA Largo Orrylordblack (P)

NO

ČR / Č. Kostelec - Špinka

4.

Milan TRUKSA Hoky Monur (P)

NO

ČR / Louny

5.

Lucie DURCZOKOVÁ Fixa Ostraryka (F)

BOM

ČR / CMC

6.

Magdaléna SOBOTKOVÁ Ikki z Údolí Úpy (F)

NO

ČR / Louny

7.

Radek OMELKA Fraya Clever Fox (F)

BOM

ČR / Stará Role

8.

Taťána NOVOTNÁ Bazinga Bohemia Felicitas (P)

BOM

ČR / Liberec - centrum

9.

Renata TVRDOŇOVÁ Adonis Na-La Dvor (P)

BOM

ČR / CMC

10.

Věra HORÁKOVÁ Armani Ja Ve Jesenia (P)

NO

ČR / Zlaté Hory

11.

Jan HORÁK Angel Ja Ve Jesenia (F)

NO

ČR / Zlaté Hory

12.

Anna BRETTSCHNEIDEROVÁ Ferrari Finta-Star (P)

AT

ČR / Újezd nad Lesy

13.

Hana STAROPRAŽSKÁ Bruno Carlos Bohemia (P)

DBR

ČR / Jižní Město

14.

Petr PACHMAN Baillen Retrobelge (F)

BOM

ČR / Ústí n.L. - Bukov

15.

Dalibor HUDEC Dazzler Boccaro (P)

BOM

ČR / CMC

16.

Darja KOPECKÁ Cher ze Soutoku Sázavy (F)

BOM

ČR / CMC

17.

Jaroslav MLČÁK Eloca Boccaro (F)

BOM

ČR / CMC

18.

Daniel PALEČEK Looker Mi-Ji (P)

BOM

ČR / Chrustenice

19.

Lampros KARASULAS Xavi Favory Cross (P)

NO

ČR / Trutnov

20.

Michaela KRUPKOVÁ Aston Martin Is Always Crazy (P)

BOM

ČR / Sezemice

21.

Dita FINSTERLE Boy Codi-Fin (P)

BOM

ČR / Sezemice

22.

Bc. Martina ŠTENGLOVÁ Jutta od Hradčanského rybníka (F)

NO

ČR / Horní Bříza

23.

Alžběta KOZUBOVÁ Limet Mi-Ji (F)

BOM

ČR / CMC

24.

Beata ŠTÝBROVÁ Ulu iz Gratsiano (F)

BOT

ČR / Sezemice

25.

Denisa ŠAFÁŘOVÁ Destiny vom Hirtengarten (F)

BOM

ČR / Sezemice

26.

Nikola RAMÍKOVÁ Pram Deabei (P)

BOT

ČR / CMC

27.

Markéta NEDVĚDOVÁ Dares la Mistero de Montani (P)

BOM

ČR / Žďárek

28.

Karel NEDVĚD Forzie Ostraryka (F)

BOM

ČR / Libušín II

29.

Barbora STEHLÍKOVÁ Amanir Gardanto Maicono livre (P)

BOM

ČR / Tuchoraz

30.

Petr FOLTYN Boss Berlott (P)

BOM

ČR / Chotěbuz

31.

Marcela VLKOVÁ Dixi z Údolí Jizery (F)

BOM

ČR / Bukov Ústí n. L.

32.

Ladislav VITVAR Flash Aykmar (P)

NO

ČR / Dvůr Králové n. L.

33.

Jakub FALTUS Balzac Jambazi (P)

NO

ČR / Letohrad

34.

Lucie GÓRECKÁ Casey Codi-Fin (F)

BOM

ČR / Chotěbuz

35.

Dana URBÁNKOVÁ Adeel Blue Penny (F)

BOM

ČR / Hradec nad Moravou

36.

Václav PETRÁŠEK Taffi Grey Archibald (F)

NO

ČR / Chodov

37.

Lenka FRESSEROVÁ Fula Clever Fox (F)

BOM

ČR / CMC

38.

Martin SLOVÁK Cane Codi-Fin (P)

BOM

ČR / Sezemice

39.

Gregory FORD Faro Bohemia Col-Bri (P)

BOM

Velká Británie / Clickertricks Dog Sport Club

40.

Jan AMBROZY Byna Hari - Ambro (F)

NO

Slovensko / KK Kyje

41.

Heřman KŮS Mirto z Klídkova dvora (P)

NO

ČR / Hostivař

42.

Aleš LANG Atos Devilkin Bohemia (P)

NO

ČR / Čáslav

43.

Magdaléna FOGLOVÁ Brix z Údolí Jizery (P)

BOM

ČR / Letohrad

44.

Mgr. Jana KUDLÁČKOVÁ Innie z Lounského chovu (F)

BOM

ČR / Jižní Město

45.

Jan MAREŠ Aika Warrior Soul (F)

BOM

ČR / Česká Kamenice

46.

Irena HODAČOVÁ Noris Mi-Ji (P)

BOM

ČR / FM-DOG Jihlava

47.

Petra MILOSTNÁ

Arwen la Mistero de Montani (F)

BOM

ČR / CMC

48.

Adam HOLEKSA One Devil von der Herderganf (F)

HO

ČR / KCHMPP

49.

Miroslav GLESNER Ashley Clever Fox (P)

BOM

ČR / Letohrad

50.

Vladimíra GSCHWINDL Ch. Goro Extra Elite (P)

DBR

ČR / DKČR

51.

Romana PLÍVOVÁ Bart Bubenský dvůr (P)

NO

ČR / Letohrad

52.

Radek KAHULA Kathy z Lounského chovu (F)

BOM

ČR / Louny

53.

Michal JAROŠ Cabernet z Moravských vinic (P)

NO

ČR / ČKNO

Závod je naplněn.  
(Pro aktualizaci stiskněte F5.)  

Soutěž družstev:

Poř.č. Název družstva Jméno Jméno

Jméno

1.

Boccaro team Alžběta KOZUBOVÁ Dalibor HUDEC Jaroslav MLČÁK

2.

MiLaLa Milan TRUKSA Ladislav VITVAR Lampros KARASULAS

3.

Team Vrbičany Karel NEDVĚD Markéta NEDVĚDOVÁ Marcela VLKOVÁ

4.

       

5.

       

6.

       

7.

 

     

Přehled počtu zástupců zúčastněných zemí:

ČESKÁ REPUBLIKA

51

SLOVENSKO

1

VELKÁ BRITÁNIE

1

Přehled počtu zástupců zúčastněných plemen:

NĚMECKÝ OVČÁK (NO)

15

DOBERMAN (DBR)

2

ERDELTERIER (AT)

1

BELGICKÝ OVČÁK MALINOIS (BOM)

32

BELGICKÝ OVČÁK TERVUEREN (BOT)

2

HOLANSKÝ OVČÁK (HO)

1

Přehled počtu psů/fen:

PSI

30

FENY

24

Pohled na startovní listinu z chovatelského hlediska:

Plemeno:
Chovatelská stanice:
Chovatel:
Počet psů
ve startovní listině:

BOM

Codi-Fin

Dita Finsterle

3

BOM

Clever Fox

Michaela Kuncová

3

NO

Ja Ve Jesenia

Jan a Věra Horákovi

2

BOM

Boccaro

Lucie Ševčíková

2

BOM

Mi-Ji

J. M. Kolářovi

3

BOM

Ostraryka

Lucie Kaločová

2

NO

Manepo Ideál

Jan a Zina Nekvapilovi

2

BOM

la Mistero de Montani

Klára Čejková

3

BOM

z Údolí Jizery

Markéta Maňáková

2

BOM

z Lounského chovu Radek KAHULA

2

 

Naši partneři:

Mediální partneři:

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

Copyright © Simona Kratochvílová (simona.krat@seznam.cz)