Ke stažení:

Mezinárodní kynologický festival Dobříš 2021:

Předchozí ročníky:

z let minulých

2020

Daniel PALEČEK

Looker Mi-Ji (BOM)

2019

Martin SLOVÁK

Cane Codi-Fin (BOM)

2018

Tomáš LOUDA

Bouí z Údolí Jizery (BOM)

2017

Pavel HROBAŘ

Al Campo Graf Czech (BOM)

2016

Šárko BENDOVÁ

Casie Meggan Bohemia (BOM)

2015

Ing. Tomáš TAUBNER

D'Artagnan Lebensborn (BOM)

2014

Tomáš LOUDA

Agbar Meggan Bohemia (BOM)

2013

Martin PLECHÁČEK

Antrax Ostraryka (BOM)

2012

Radim PROKŠAN

Arris Meggan Bohemia (BOM)

2011

Jaromír VÁCHA

Arrow Red Vixen (BOM)

2010

Pavel BOČAN

Hill z Holýkova (NO)

2009

Jaroslav VIDRNA

Challenger Pip Strážce klidu (VK)

2008

Miroslav LEBRUŠKA

Brit Vědusk (BOM)

2007

Jarmila M. PALLOT

Atrei D'Amour Bedea (BOM)

2006

Adolf HEROŠ

Ero z Třešňáku (NO)

 
SEZNAM ZÁVODNÍKŮ

Poř.č.

Jméno Pes (Pohlaví) Plemeno ZKO/Země

1.

Lada KOZEMPELOVÁ

Karlo vom Lausitzeck (P)

BOM

Bečov/ČR

2.

Kristýna Kuhrová

Aslan vom Bösen Freiland (P)

BOM

CMC/ČR

3.

Martin Holka

Chanel z Duhového lesa (F)

NO

Havířov Bludovice/ČR

4.

Vladimíra Cihelková

Bodie Duxroyal (P)

BOM

Český Brod/ČR

5.

Adam Holeksa

One Devil von der Herdergang (F)

HO

KCHMPP/ČR

6.

Dalibor Hudec

Dazzler Boccaro (P)

BOM

CMC/ČR

7.

Heřman Kús

Mirto z Klídkova Dvora (P)

NO

Hostivař/ČR

8.

Darja Kopecká

Cherr ze Soutoku Sázavy (F)

BOM

CMC/ČR

9.

Joana Božek

Frido Apanta rei (P)

NO ZKwP/Polsko

10.

Pavel Korda

Largo Orrylordblack (P)

NO Č.Kostelec Špinka/ČR

11.

Ekaterina Lugovaya

Batman Irit Bohemia (P)

NO Skilla/Rusko

12.

Simona Kratochvílová Caleri Codi-Fin (F) BOM Sezemice/ČR

13.

Jelena Zubenkova-Birzniece

Amory Manlihaus (F)

BOM Lotyšsko

14.

Jan Lapčák

Gazzi Malanzvers (P)

BOM Zlonice/ČR

15.

Evija Mankopa

Angry Bird Manlihaus (F)

BOM Inter Sport Canis/Lotyšsko

16.

Kateřina Müller

Be Eddy de Fontemordant (P)

BOM CMC/ČR

17.

Aneta Urbanová

Anouk Jambazi (F)

NO Č.Kostelec Špinka/ČR

18.

Tomáš Urban Bakari Jambazi (P) NO Č.Kostelec Špinka/ČR

19.

Gabriela Macounová

Gimmy z Bukovanské osady (P)

NO Č.Kostelec Špinka/ČR

20.

Petra Šišková Harko Ort Bohemia (P) BOM CMC/ČR

21.

Anna Berttschneiderová

Ferrari Finta-Star (P)

AT Újezd nad Lesy/ČR

22.

Pavlína Borkovcová

D'Charlie z Údolí Jizery (F)

BOM Náchod-Sport/ČR

23.

Hana Staropražská

Bruno Carlos Bohemia (P)

DB Jižní Město/ČR

24.

Pavla Ostrčilíková

Falco Erpemos (P)

NO Zlín Mladcová/ČR

25.

Pavel Urubek

Argo Valašská stopa (P)

NO Vysoké Pole/ČR

26.

Inese Seremeta IQ Barnero (P) NO LKF/Lotyšsko

27.

Barbora Stehlíková

Anamir Gardanto Maicono livre (P)

BOM Tuchoraz/ČR

28.

Irena Hodačová Noris Mi-Ji (P) BOM FM-DOG Jihlava/ČR

29.

Markéta Váchová E'ltchi Esadera (F) BOM CMC/ČR

30.

Vladimir Dragičevič Duke ot Dachevski (P) BOM Srbsko

31.

Petra Milostná

Arwen la Mistero de Montani (F)

BOM CMC/ČR

32.

Jaroslav Mlčák Eloca Boccaro (F) BOM CMC/ČR

33.

Michaela Novotná

Belgica Blue Penny (F)

BOT Louny/ČR

34.

Lucie Hyxová

Habibi von Armour (F)

BOM CMC/ČR

35.

Kristýna Nováková

Mafi z Kuřimského háje (F)

NO KK Kuřim/ČR

36.

Hana Abrahámová Vano Deabei (P) BOT CMC/ČR

37.

Michal Jaroš

Cabernet z Moravských vinic (P)

NO ČKNO/ČR

38.

Katarína Kováčiková Fox Graf Czech (P) BOM KK Excel Trenčín/Slovensko

39.

Petr Foltyn

Boss Belrott (P)

BOM CMC/ČR

40.

Pavlína Fialová

Funny Falko Bonnapo (P)

RTW Č.Kostelec Špinka/ČR

41.

Martina Trnková

Yzerah Manepo Ideál (P)

NO Starý Kolín/ČR

42.

Nikola Ramíková Pram Deabei (P) BOT CMC/ČR

43.

Helena Valentová

Beluga vom Münzenberg (F)

BOM CMC/ČR

44.

Jaroslav Vít

Farro Max Mastr (P)

NO Kolín Borky/ČR

45.

Vít Glisnik Wow Vikar (P) NO Bedea Kroměříž/ČR

46.

Pavel Vaníček Jill z Mokropeské zahrady (F) NO Praha 5 Radotín/ČR

47.

Ing. Tereza Hladká

Ranja von der Jagsthöhe (F)

HWT HW Klub/ČR

48.

Markéta Nedvědová

Dares la Mistero de Montani (P)

BOM Žďárek/ČR

49.

Karel Nedvěd Forzie Ostraryka (F) BOM Libušín 2/ČR

50.

Iva Čejková Besso Calcata (F) BOM Svatoslav/ČR

51.

Kaja Woźniak

Oké van het Dreiland (P)

BOM ZKwP/Polsko

52.

Vladislava Mrázková Coralf Murat (P) BOM CMC/ČR

53.

Rachel Schadron

Prima von der Feuerbrigade (F)

NO

VDH/NBG/Holandsko

54.

Martin Slovák Cane Codi-Fin (P) BOM Sezemice/ČR

55.

Michaela Kuncová Charisma Clever Fox (F) BOM CMC/ČR

56.

Ivana Indrová Assassin's Creed von Zamonien (P) BOM Sezemice/ČR

57.

Matúš Balun Bono Extreme Arakon Land (P) NO Re-Spect Team/Slovensko

58.

Gragory Ford Faro Bohemia Col-Bri (P) BOM Clickertricks DSC/V. Británie

59.

Ilona Sedlaczek-Brocka Dee Dee Wolkar (F) NO ZKwP/Polsko

60.

Michal Wiśniewski Xabu von der Germanenquelle (P) NO ZKwP/Polsko

61.

Viliam Růžička Nákaza Ad-Gur (F) BOM KK Excel Trenčín/Slovensko

62.

Dáša Mináriková Fešák Barnero (P) NO KK Dodix/Slovensko

63.

Marcela Vlková Dixi z Údolí Jizery (F) BOM Bukov/ČR

64.

Monika Šedivá Izie Monur (F) NO ČKNO/ČR

65.

Aleš Lang

Atos Devilkin Bohemia (P)

NO Čáslav/ČR

66.

Milan Lipavský Dexter Clever Fox (P) BOM CMC/ČR

67.

Lucie Durczoková

Fixa Ostraryka (F)

BOM CMC/ČR

68.

Andrea Šrajerová

Arcturus Regulus Black (P)

RTW Sahara Podlešín/ČR

69.

Vítězslav Holan

Elizabeth la Mistero de Montani (F)

BOM CMC/ČR

70.

Mirka Marcišinová Adria Moravská Kometa (F) BOM CMC/ČR

71.

Lenka Kotysová Albert Moravská Kometa (P) BOM CMC/ČR

72.

Marek Letl Issis z Berounské bašty (F) NO Říčany/ČR

73.

Izabela Surynt Brandy Codi-Fin (F) BOM ZKwP/Polsko

74.

Javier Lendoiro

Lua de la Plume de Niege (F)

BOM

Adac Bergondo /Španělsko

75.

Marta Napora-Rutkowska

Angelina Vikar (F)

NO

ZKwP/Polsko

76.

Peter Lehotský

Dena z Ambróžovej záhrady (P)

NO

KK Excel Trenčín/Slovensko

77.

Muna Schlichting

Fanny vom Lausitzeck (F)

BOM

Německo

78.

Dirk Edler

Jake Alta Escuela

BOM

ZKwP/Polsko

N1

Andrea Křížová Sniper Bohemia Atomica (P) NO Ořech/ČR

N2

Jiří Petrus Lex Japedo (P) NO Dobříš/ČR

N3

Jana Housková Abrader Od mlýnských kamenů (P) BOM CMC/ČR

N4

Jitka Duffková Nabucco Duffmar (P) NO Most - Rudoltice/ČR

N5

Renata Tvrdoňová Adonis Na-La Dvor (P) BOM CMC/ČR

N6

Alena Sanktusová Bruffen Fatymona (P) NO Děčín/ČR

N7

Lucie Gorecká Casey Codi-Fin (F) BOM Chotěbuz/ČR

N8

Věra Horáková Armani Ja Ve Jesenia (P) NO Zlaté Hory/ČR

N9

Jakub Faltus Balzac Jambazi (P) NO Letohrad/ČR

N10

Jiří Čejka ml. Dornan la Mistero de Montani (P) BOM Svatoslav/ČR

N11

Radek Kahula Kathy z Lounského chovu (F) BOM Louny/ČR

N12

Veronika Drobná Maybe Waji (F) NO Louny/ČR

N13

Lenka Fresserová Fula Clever Fox (F) BOM CMC/ČR

N14

Jana Mjakišová Ari Tomandand (P) BOM Kostice/ČR

N15

Zuzana Marthalerova

Guliat de Santa Rosa (P)

NO

KK Štěpánov /ČR

N16

Vladimíra Gschwindl

Ch. Goro Extra Elite (P)

DBR

Dobrman klub ČR / ČR

N17

Bc. Kristýna Hrdá

Casper z Údolí Jizery (P)

BOM

KO Veselí n. M. /ČR

N18

Václav Albrecht

Willy z Klídkova dvora (P)

NO

Jižní Město / ČR

N19

Lenka Horáková

Taffi Grey Archibald (F)

NO

Chodov / ČR

N20

Zdeněk Lukáš

Record Arlin Stanios (P)

VK

Louny / ČR

Došlé přihlášky náhradníků budou doplněny .  
(Pro aktualizaci stiskněte F5.)  

Soutěž družstev:

Poř.č. Název družstva Jméno Jméno

Jméno

1.

       

2.

       

3.

       

4.

       

5.

       

6.

       

7.

 

     

Přehled počtu zástupců zúčastněných zemí:

ČESKÁ REPUBLIKA

 

57

HOLANDSKO

 

1

LOTYŠSKO

 

3

NĚMECKO

 

1

POLSKO

 

7

RUSKO

 

1

SLOVENSKO

 

5

SRBSKO

 

1

ŠPANĚLSKO

 

1

VELKÁ BRITÁNIE

 

1

Přehled počtu zástupců zúčastněných plemen:

ERDELTERIER (AT)

1

BELGICKÝ OVČÁK MALINOIS (BOM)

42

BELGICKÝ OVČÁK TERVUEREN (BOT)

3

DOBERMAN (DBR)

1

HOLANSKÝ OVČÁK (HO)

1

HOVAWARD (HWT)

1

NĚMECKÝ OVČÁK (NO)

27

ROTTWEILER (RTW)

2

Přehled počtu psů/fen:

PSI

45

FENY

33

Pohled na startovní listinu z chovatelského hlediska:

Plemeno:
Chovatelská stanice:
Chovatel:
Počet psů
ve startovní listině:
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Naši partneři:

Mediální partneři:

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

Copyright © Simona Kratochvílová (simona.krat@seznam.cz)